Nasza kadra

Wróć do naszej kadry

LEK.

KAMILA BYRCZEK-GODULA

Specjalistka chorób wewnętrznych i kardiologii.

Obecnie pracuje w Oddziale Kardiologii w Jastrzębiu-Zdroju oraz udziela konsultacji kardiologicznych w trybie ambulatoryjnym (m. in.: Medicover, Telemedycyna Polska, Repty).

Ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywała w uznanych ośrodkach. W I Klinice Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca w Katowicach realizowała specjalizację z dziedziny chorób wewnętrznych. Następnie podjęła szkolenie z dziedziny kardiologii w III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Okres ten poświęciła na dalszą naukę oraz doskonalenie wiedzy i umiejętności głównie w zakresie kardiologii nieinwazyjnej schorzeń sercowo-naczyniowych (diagnostyka echokardiograficzna, holterowska). W ramach dalszego rozwoju zawodowego współpracowała z Narodowym Instytutem Onkologii w Gliwicach, udzielając konsultacji kardiologicznych.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i The European Society of Cardiology (ESC) oraz Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Brała udział jako badaczka w międzynarodowych programach klinicznych.

Prowadzone szkolenia: