O nas

Szkolenia z ultrasonografii dla lekarzy, lekarzy weterynarii i personelu medycznego

Chcesz zdobyć nowe kompetencje i praktyczne umiejętności w ultrasonografii?
Przyjdź do USG TRENER.

Wiemy, że sama teoria nie wystarczy. Chcesz być praktykiem ultrasonografii, ponieważ codzienność wymaga od Ciebie umiejętności stawiania trafnej diagnozy pod presją czasu. Dlatego nasze szkolenia prowadzimy w naturalnym środowisku pracy lekarza – w klinikach, szpitalach i przychodniach.

Pod okiem doświadczonych ekspertów ultrasonografii, w bezpośrednim kontakcie z pacjentem, odkrywasz możliwości technologii, która ułatwia szybką i bezbłędną identyfikację jednostek chorobowych i patologii.

Szkolenia w USG TRENER to:

Wysoki poziom merytoryczny

Nasi wykładowcy to uznani w Polsce specjaliści w dziedzinie ultrasonografii z bogatym doświadczeniem klinicznym.  

Praktyka przede wszystkim

Szkolimy w naturalnym środowisku pracy lekarza – w uznanych klinikach, szpitalach i przychodniach, w bezpośrednim kontakcie z pacjentem.

Praca na sprzęcie klasy Premium

Podczas naszych kursów każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie.   

Komfort zdobywania wiedzy

Pracujemy wyłącznie w kameralnych grupach od 8 do 20 osób. Podczas warsztatów masz bezpośredni kontakt z wykładowcą i łatwy dostęp do aparatury.

Zawsze aktualny program

Zakres programu na bieżąco dostosowujemy do zmieniających się standardów medycznych, osiągnięć naukowych i oczekiwań rynku.  

Dodatkowe punkty edukacyjne

Za przebyte szkolenie otrzymujesz punkty Okręgowej Izby Lekarskiej oraz wybranych towarzystw naukowych.  

Bliżej Ciebie.

Organizujemy profesjonalne szkolenia dla personelu medycznego na terenie całego kraju. Program szkoleń opracowujemy odpowiednio do oczekiwań klienta. Mamy doświadczenie w organizacji szkoleń w różnego rodzaju placówkach: klinikach i szpitalach, na oddziałach neonatologicznych, SOR i innych. Szkoliliśmy we Wrocławiu i Poznaniu, Gnieźnie, Zabrzu, Warszawie, Otwocku. Teraz możemy zorganizować szkolenie także w Twoim miejscu pracy. Odpowiemy na zaproszenie do przetargu lub od razu zrealizujemy Twoje zamówienie.

Dlaczego warto?

Najlepsi eksperci, z którymi współpracujemy na co dzień, są gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego szkoleń prowadzonych przez USG Trener. Możliwość pracy na profesjonalnym i zaawansowanym technologicznie sprzęcie, w połączeniu z dorobkiem naukowym i doświadczeniem przekazywanym przez specjalistów owocują bogatą, praktyczną wiedzą nabywaną podczas szkoleń. Różnorodne jednostki chorobowe oraz patologie przedstawiane przez ekspertów, znacząco wpływają na umiejętności uczestników z zakresu metodyki badań USG.

Od stetoskopu do ultrasonografu
– zrób krok naprzód.

Kilkadziesiąt lat temu podstawowym narzędziem pracy lekarza był stetoskop. Rewolucja technologiczna zmieniła proces leczenia pacjenta, zaczynając od diagnozy. Dzisiaj to ultrasonograf jest niezbędnym elementem wyposażenia gabinetu lekarskiego, a umiejętność obsługi aparatury ultrasonograficznej stała się alfabetem, który chce znać każdy specjalista.

Zdrowie pacjentów to Twoja
najwyższa wartość.

Niezależnie od dziedziny, w jakiej się specjalizujesz – o zdrowiu i kierunku leczenia Twoich pacjentów zawsze decyduje prawidłowa i szybka diagnoza. Nowoczesna ultrasonografia taką diagnozę Ci umożliwia. Zgłębiając wiedzę i poznając praktyczne rozwiązania w ultrasonografii, nie tylko troszczysz się o swoich pacjentów, ale też podnosisz wartość naukową i rynkową swojej pracy.

Zapraszamy do USG TRENER!