Nasza kadra

Wróć do naszej kadry

dr hab. n. med.

Renata Bokiniec

Pani dr hab. n med. Renata Bokiniec od ponad 16 lat prowadzi kursy ultrasonograficzne dla lekarzy neonatologów, pediatrów, a czasami bywają na nich radiolodzy i kardiolodzy.  Z firmą USGTRENER współpracuje od roku 2013. Na zajęciach przekazuje wiedzę w sposób trafiający do wyobraźni kursanta, a stosowane przez nią metody uczenia i przekazywania wiedzy są niezwykle skuteczne.

Dużą zaletą zajęć prowadzonych przez panią Docent jest trafne połączenie rzetelnej wiedzy z praktycznym jej wykorzystaniem. Swoim sposobem prowadzenia zajęć zaraża pasją do ultrasonografii każdego uczestnika który zdecydował się przyjechać na kurs.

Jako kierownik kursów z ultrasonografii jamy brzusznej, usg przezciemiączkowego, echokardiografii noworodkowej i usg płuc poprzez dobór wysoce wykwalifikowanego Zespołu sprawia, że kursy cieszą ogromnym powodzeniem wśród zainteresowanych.

Pani Docent stara się budować życzliwą atmosferę w czasie kursu aby  łagodzić trudy uczenia się ultrasonografii i aby stawała się ona bardziej przyjazna dla kursanta. Jest cierpliwa i zawsze znajduje czas dla uczestników kursu.

Uczenie innych sprawia jej ogromną radość i satysfakcję

Prowadzone szkolenia:

Podstawy echokardiografii noworodkowej

10.01 - 11.01.2025

Warszawa

Ultrasonografia przezciemiączkowa

15.11 - 16.11.2024

Warszawa

Ultrasonografia jamy brzusznej u noworodków

11.10 - 12.10.2024

Warszawa

Ultrasonografia płuc u noworodka

27.09 - 27.09.2024

Warszawa