Kontakt

Tutaj jesteśmy

USG Trener Sp. z o.o. | Biuro

ul. Mińska 25B / U1
03-808 Warszawa

Godziny pracy: 8:00-16:00

tel.: +48 532 750 652

e-mail: biuro@usgtrener.pl

Osoba kontaktowa: Patrycja Szelest

Mapa dojazdu: kliknij tutaj

USG Trener | Centrum Szkoleniowe

ul. Floriańska 6/9
03-707 Warszawa

tel.: +48 532 750 652

Mapa dojazdu: kliknij tutaj

USG Trener | Oddział Leszno

Al. Zygmunta Krasińskiego 20A,
64-100 Leszno

Godziny pracy: 9:00-17:00

tel.: +48 518 295 839

e-mail: biuro@usgtrener.pl

Osoba kontaktowa: Zuzanna Janowicz

Mapa dojazdu: kliknij tutaj

NIP: 113-286-94-39

KRS: 0000474174

Kapitał zakładowy: 5.000 PLN
Rachunku bankowego: Santander Bank Polska S.A 70 1090 2590 0000 0001 3380 1895

Osoby kontaktowe

Agata Rosłan

Realizacja szkoleń dofinansowanych z BUR

tel.:+48 518 295 896

e-mail: a.roslan@usgtrener.pl

Patrycja Szelest

Realizacja szkoleń dofinansowanych z BUR, Dział: weterynaria i neonatologia

tel.:+48 532 750 652

e-mail: p.szelest@usgtrener.pl

Zuzanna Janowicz

Projekt "MOCni na Starcie", realizacja szkoleń Oddział Leszno

tel.:+48 518 295 839

e-mail: z.janowicz@usgtrener.pl

Michalina Piękoś

Współpraca z firmami, przetargi, realizacja celów spółki

tel.:+48 518 295 908

e-mail: m.piekos@usgtrener.pl

Anna Woch

Dział Obsługi Klienta | województwa: Zachodniopomorskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie

tel.:+ 48 601 859 609

e-mail: a.woch@usgtrener.pl

Izabela Seroka

Dział Obsługi Klienta | województwa: Mazowieckie, Podlaskie, Lubelskie, Warmińsko-Mazurskie

tel.:+48 506 290 813

e-mail: i.seroka@usgtrener.pl

Monika Stalęga

Dział Obsługi Klienta | województwa: Łódzkie, Opolskie, Śląskie

tel.:+48 601 057 452

e-mail: m.stalega@usgtrener.pl

Ewelina Nowakowska

Dział Obsługi Klienta | województwa: Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie

tel.:+48 514 432 699

e-mail: e.nowakowska@usgtrener.pl

Aleksandra Wyczołek

Dział Obsługi Klienta | województwa: Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie

tel.:+48 601 462 334

e-mail: a.wyczolek@usgtrener.pl

Formularz kontaktowy

*pola obowiązkowe