Partnerzy

Współpracujemy z renomowanymi klinikami i uznanymi dostawcami wysokiej klasy sprzętu medycznego. Dzięki temu każdemu uczestnikowi szkoleń USG TRENER zapewniamy doskonałe warunki do poznawania najnowszych osiągnięć z dziedziny ultrasonografii.

MIRO

rozwiń

MIRO sp. z o. o. od 20 lat jest zaufanym dostawcą rozwiązań dla medycyny.

Dzięki temu, wiedzą i doświadczenie zaufanego zespołu doradców, serwisantów i szkoleniowców, pozwala odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów na każdym etapie współpracy.

Misją MIRO jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań, niezbędnych dla skutecznego działania i rozwoju. W ofercie firmy jest wysokospecjalistyczny sprzęt, możliwość jego sfinansowania, gwarancja niezawodnego serwisu, oraz profesjonalne szkolenia, które umożliwiają praktyczne wykorzystanie wszystkich jego możliwości.

Rozwiązania MIRO docenia już ponad 6000 lekarzy, diagnostów i managerów zdrowia, a wraz z nimi – setki tysięcy pacjentów.

MIRO – MOC DLA MEDYCYNY.

PARTNER 4 MEDICINE

rozwiń

Partner 4 Medicine to specjaliści w analizowaniu potrzeb placówek medycznych i konstruowaniu najlepszej oferty zaopatrzenia w innowacyjne, optymalne kosztowo rozwiązania. Pasjonują się branżą sprzętu medycznego i jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem świetnie się w niej poruszają. Dlatego oddają do dyspozycji cała swoją wiedze i bogata ofertę, by zostać najlepszym partnerem w medycynie.

Partner 4 Medicine jest autoryzowanym przedstawicielem PHILIPS HEALTHCARE.

PHILIPS HEALTHCARE to zorientowane na człowieka innowacyjne rozwiązania technologiczne, stosowane w nowoczesnej opiece medycznej. Marka, obecna w ponad stu krajach, zapewnia m.in. cenione za niezawodność precyzyjne urządzenia do najbardziej wymagającej diagnostyki.

PRZYSZŁOŚĆ DIAGNOZY NIGDY DOTĄD NIE BYŁA TAK BLISKO.

SONOlife

rozwiń

Medycyna zmienia świat. Tym, co zmienia medycynę, jest technologia.

SONOlife zmienia placówki medyczne, dostarczając najlepszej jakość sprzęt medyczny w pakiecie z wiedzą i doświadczeniem i zdając sobie sprawę z tego, jak duża odpowiedzialność wiąże się z pracą lekarza.

Strategią SONOlife jest profesjonalizm na każdym etapie świadczenia usługi. Współpracując z setkami placówek w całym kraju, dobrze identyfikuje, jakie rozwiązania sprawdzą się w małej przychodni, a jakie w dużej, dojrzałej instytucji. Wspiera placówki medyczne w rozwoju, doskonale rozumie potrzebę wyprzedzania konkurencji.

Spółka bazuje na bogatym doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku oraz zatrudnieniu najlepszych specjalistów w swoim fachu.

SONOlife współpracuje z większością dostawców sprzętu medycznego w kraju. Dzięki temu jest w stanie przygotować kompleksową ofertę handlową w najlepszej na rynku cenie.

Dostarcza sprzęt takich producentów, jak na przykład światowy lider w dziedzinie ultrasonografii, w tym weterynaryjnej — Esaote. Jest również przedstawicielem firmy SuperSonic Imagine, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy elastografów, będącej pionierem zastosowania elastografii ShareWave w aparaturze USG.

Jeśli nie chcesz być w tyle, musisz być zawsze o krok dalej!

Zajmij się tym, co kochasz i co potrafisz najlepiej – wybór sprzętu medycznego, który sprawdzi się w Twojej placówce pozostaw w rękach SONOlife.

PREMIUM MEDICAL

rozwiń

MEDYCYNA W WERSJI PREMIUM

W PREMIUM opiekują się pacjentami najlepsi i najbardziej szanowani lekarze, autorytety w swojej dziedzinie. Do dyspozycji pacjentów jest zespół powszechnie cenionych specjalistów – pionierów opieki zdrowotnej z ogromnym doświadczeniem, także klinicznym, w bardzo szerokim zakresie.

Dewizą kliniki jest holistyczne podejście do opieki medycznej, od nowoczesnej profilaktyki po skuteczne leczenie. Każdy Pacjent otaczany jest indywidualną opieką, a specjalnie dedykowani koordynatorzy czuwają nad przebiegiem badań profilaktycznych, diagnostyką i leczeniem podczas całego procesu powrotu do zdrowia.

Nieodłącznym elementem skutecznej profilaktyki i leczenia są badania diagnostyczne. W PREMIUM wparciem dla wiedzy specjalistów jest sprzęt diagnostyczny nowej generacji, którego zawansowanie technologiczne, a także wiele możliwości niedostępnych dla standardowych aparatów, gwarantują najwyższą precyzję i niezawodność badania.

Opieka medyczna na najwyższym poziomie, komfort i zainteresowanie – to właśnie zapewnia Klinika PREMIUM MEDICAL.