Partnerzy

Współpracujemy z renomowanymi klinikami i uznanymi dostawcami wysokiej klasy sprzętu medycznego. Dzięki temu każdemu uczestnikowi szkoleń USG TRENER zapewniamy doskonałe warunki do poznawania najnowszych osiągnięć z dziedziny ultrasonografii.

SONOlife

rozwiń

Medycyna zmienia świat. Tym, co zmienia medycynę, jest technologia.

SONOlife zmienia placówki medyczne, dostarczając najlepszej jakość sprzęt medyczny w pakiecie z wiedzą i doświadczeniem i zdając sobie sprawę z tego, jak duża odpowiedzialność wiąże się z pracą lekarza.

Strategią SONOlife jest profesjonalizm na każdym etapie świadczenia usługi. Współpracując z setkami placówek w całym kraju, dobrze identyfikuje, jakie rozwiązania sprawdzą się w małej przychodni, a jakie w dużej, dojrzałej instytucji. Wspiera placówki medyczne w rozwoju, doskonale rozumie potrzebę wyprzedzania konkurencji.

Spółka bazuje na bogatym doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku oraz zatrudnieniu najlepszych specjalistów w swoim fachu.

SONOlife współpracuje z większością dostawców sprzętu medycznego w kraju. Dzięki temu jest w stanie przygotować kompleksową ofertę handlową w najlepszej na rynku cenie.

Dostarcza sprzęt takich producentów, jak na przykład światowy lider w dziedzinie ultrasonografii, w tym weterynaryjnej — Esaote. Jest również przedstawicielem firmy SuperSonic Imagine, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy elastografów, będącej pionierem zastosowania elastografii ShareWave w aparaturze USG.

Jeśli nie chcesz być w tyle, musisz być zawsze o krok dalej!

Zajmij się tym, co kochasz i co potrafisz najlepiej – wybór sprzętu medycznego, który sprawdzi się w Twojej placówce pozostaw w rękach SONOlife.

PARTNER 4 MEDICINE

rozwiń

Partner 4 Medicine to specjaliści w analizowaniu potrzeb placówek medycznych i konstruowaniu najlepszej oferty zaopatrzenia w innowacyjne, optymalne kosztowo rozwiązania. Pasjonują się branżą sprzętu medycznego i jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem świetnie się w niej poruszają. Dlatego oddają do dyspozycji cała swoją wiedze i bogata ofertę, by zostać najlepszym partnerem w medycynie.

Partner 4 Medicine jest autoryzowanym przedstawicielem PHILIPS HEALTHCARE.

PHILIPS HEALTHCARE to zorientowane na człowieka innowacyjne rozwiązania technologiczne, stosowane w nowoczesnej opiece medycznej. Marka, obecna w ponad stu krajach, zapewnia m.in. cenione za niezawodność precyzyjne urządzenia do najbardziej wymagającej diagnostyki.

PRZYSZŁOŚĆ DIAGNOZY NIGDY DOTĄD NIE BYŁA TAK BLISKO.

MIRO

rozwiń

MIRO sp. z o. o. od 20 lat jest zaufanym dostawcą rozwiązań dla medycyny.

Dzięki temu, wiedzą i doświadczenie zaufanego zespołu doradców, serwisantów i szkoleniowców, pozwala odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów na każdym etapie współpracy.

Misją MIRO jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań, niezbędnych dla skutecznego działania i rozwoju. W ofercie firmy jest wysokospecjalistyczny sprzęt, możliwość jego sfinansowania, gwarancja niezawodnego serwisu, oraz profesjonalne szkolenia, które umożliwiają praktyczne wykorzystanie wszystkich jego możliwości.

Rozwiązania MIRO docenia już ponad 6000 lekarzy, diagnostów i managerów zdrowia, a wraz z nimi – setki tysięcy pacjentów.

MIRO – MOC DLA MEDYCYNY.

PREMIUM MEDICAL

rozwiń

MEDYCYNA W WERSJI PREMIUM

W PREMIUM opiekują się pacjentami najlepsi i najbardziej szanowani lekarze, autorytety w swojej dziedzinie. Do dyspozycji pacjentów jest zespół powszechnie cenionych specjalistów – pionierów opieki zdrowotnej z ogromnym doświadczeniem, także klinicznym, w bardzo szerokim zakresie.

Dewizą kliniki jest holistyczne podejście do opieki medycznej, od nowoczesnej profilaktyki po skuteczne leczenie. Każdy Pacjent otaczany jest indywidualną opieką, a specjalnie dedykowani koordynatorzy czuwają nad przebiegiem badań profilaktycznych, diagnostyką i leczeniem podczas całego procesu powrotu do zdrowia.

Nieodłącznym elementem skutecznej profilaktyki i leczenia są badania diagnostyczne. W PREMIUM wparciem dla wiedzy specjalistów jest sprzęt diagnostyczny nowej generacji, którego zawansowanie technologiczne, a także wiele możliwości niedostępnych dla standardowych aparatów, gwarantują najwyższą precyzję i niezawodność badania.

Opieka medyczna na najwyższym poziomie, komfort i zainteresowanie – to właśnie zapewnia Klinika PREMIUM MEDICAL.