Nasza kadra

Wróć do naszej kadry

lek.

Grzegorz Witkowski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej, przez cały czas związany z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, następnie w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantacyjnej, gdzie aktywnie pracuje do chwili obecnej. W trakcie codziennej pracy diagnozuje i leczy pacjentów z chorobami trzustki, przeprowadza pełen zakres operacji ogólnochirurgicznych bierze aktywny udział w programie przeszczepiania narządów miąższowych – nerek i trzustek.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Uczestnik krajowych i zagranicznych konferencji naukowych z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, transplantacyjnej oraz ultrasonografii, w trakcie których przedstawia doniesienia zjazdowe. Autor prac naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych oraz rozdziałów w książkach medycznych.
Wykładowca Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, które szkoli lekarzy w trakcie specjalizacji lekarskich.

Specjalizuje się w ultrasonografii jamy brzusznej, tarczycy oraz piersi, wykonując kilkadziesiąt badań tygodniowo. Przy wykorzystaniu USG wykonuje biopsje guzów oraz liczne zabiegi małoinwazyjne. Współpracuje z najlepszymi radiologami, nieustannie wzbogacając swoją wiedzę ultrasonograficzną. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu ultrasonografii.
W swojej pracy prezentuje holistyczne podejście i pełne zaangażowanie w proces diagnostyczno-terapeutyczny Pacjentów.

Prowadzone szkolenia:

USG piersi

28.09 - 29.09.2024

Warszawa

USG piersi

15.06 - 16.06.2024

Leszno (woj. wielkopolskie)