Terminarz
szkoleń

Ultrasonografia dopplerowska tętnic szyjnych i kręgowych


13-14 maja 2017 r.
BEZPŁATNE SZKOLENIE UE
SZKOLENIE ZAKOŃCZONE

USG układu moczowego, narządów moszny i prącia w kontekście choroby nowotworowej


20-21 maja 2017 r. BEZPŁATNE SZKOLENIE UE
SZKOLENIE ZAKOŃCZONE

Ultrasonografia narządów jamy brzusznej w kontekście choroby nowotworowej


26-28 maja 2017 r. BEZPŁATNE SZKOLENIE UE
SZKOLENIE ZAKOŃCZONE

Ultrasonografia narządów jamy brzusznej w kontekście choroby nowotworowej


23-25 czerwca 2017 r. BEZPŁATNE SZKOLENIE UE
SZKOLENIE ZAKOŃCZONE

Strona główna O nas

O nas

USGTrener to lider rynku wysokiej jakości szkoleń specjalistycznych dedykowanych lekarzom, personelowi medycznemu i menedżerom zdrowia. Działamy wspierani sprzętowo przez firmy z grupy MIRO, oferujących aparaturę medyczną, między innymi sprzęt USG japońskiej firmy Hitachi Aloka.
Od 2015 roku koncentrujemy się na oferowaniu szkoleń, które rozwijają kompetencje lekarzy, personelu medycznego i menedżerów zdrowia. USGTrener chce świadomie przyczyniać się do ciągłego podwyższania jakości i efektywności opieki medycznej.
Dlatego współpracujemy z kadrą profesorską i lekarzami z dużym doświadczeniem, praktykami z najważniejszych ośrodków medycznych oraz menedżerami związanymi z biznesem.
Szkolenia odbywają się w Warszawie, w klinice PREMIUM MEDICAL, z wykorzystaniem najnowszych aparatów USG japońskiej firmy Hitachi Aloka. Współpracujemy również ze szpitalami. Co bardzo ważne, własna klinika i uznane szpitale pozwalają diagnozować – w trakcie szkolenia – pacjentów chorych. Każde szkolenie to w USGTrener zajęcia praktyczne pod nadzorem doświadczonych ekspertów, wsparte na podbudowie teoretycznej.
Zawsze szkolimy w małych grupach – od 8 do maksymalnie 12 osób.

Spółka USGTrener wpisana jest do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.
Szkolenia mają wartość od 8 do 15 punktów edukacyjnych, w zależności od rodzaju szkolenia (1 godzina zajęć=1 punkt edukacyjny). Zdobyte punkty potwierdzone są certyfikatem.

Naszymi partnerami są:

MIRO_logo
logo_premium