Aktualności

Wróć do aktualności

REKRUTUJEMY – Dołącz do zespołu USG Trener!

Pracuj z nami jako młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

Poszukujemy osób kreatywnych, które w ramach stanowiska młodszego specjalisty ds. organizacji szkoleń, odpowiedzialne będą za obsługę oraz rozwój szkoleń skierowanych do lekarzy weterynarii.

Opis stanowiska

Osoba, której poszukujemy odpowiadać będzie za bieżącą organizację szkoleń (materiały szkoleniowe, catering, noclegi, obecność na szkoleniach), obsługę administracyjną projektów szkoleniowych (dokumentacja) oraz kontakt z klientami w szczególności lekarzami weterynarii oraz trenerami (potwierdzanie zgłoszeń, terminów, aktualizacja informacji na stronie internetowej oraz Facebooku). Dodatkowo osoba ta będzie współtworzyć ofertę skierowaną do lekarzy weterynarii.

Czego oczekujemy

 • ponadprzeciętna skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
 • komunikatywność i kreatywność
 • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
 • entuzjazm do podejmowanych wyzwań i realizacji powierzonych zadań
 • aktywne prawo jazdy kat. B
 • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności excel i word
 • mile widziana wiedza weterynaryjna oraz znajomość środowiska weterynarzy

Co oferujemy

 • umowę o pracę
 • niezbędne narzędzia pracy
 • możliwość korzystania z pakietu benefitów pozapłacowych takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do jęz. angielskiego
 • możliwość zdobycia doświadczenia w pacy przy projektach szkoleniowych w środowisku lekarzy weterynarii
 • pracę pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole

Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem e-mail rekrutacja@miro-med.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Załączniki do pobrania

Pozostałe aktualności

25.05.2018

Informacja dot. danych osobowych w USG Trener Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, że zaktualizowaliśmy politykę prywatności, regulamin szkoleń oraz warunki użytkowania w których informujemy m.in. o tym, (...)

17.05.2018

REFERENCJE DLA USG TRENER

Z przyjemnością przedstawiamy REFERENCJE jakie USG TRENER uzyskało za organizację i przeprowadzenie szkoleń od: Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o. przy ul. M.Curie-Skłodowskiej 10 Szpital Wojewódzki w Poznaniu przy ul. Juraszów 7/19 (...)

16.05.2018

Rekrutacja bezpłatne na szkolenia UE

Z przyjemnością informujemy, że w ramach projektu „Ultrasonograf – stetoskop lekarza XXI wieku” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego z Funduszu Społecznego Unii Europejskiej w dniu 16 maja 2018r. uruchomiliśmy rekrutację na bezpłatne szkolenia zaplanowane w okresie sierpień-listopad 2018r. Zakres tematyczny szkoleń to: Ultrasonografia narządów jamy brzusznej w kontekście choroby (...)